Finanční poradenství

Nespořte pod polštář

Finanční poradenství

Pomůžu Vám s rodinnými, osobními i podnikovými financemi. Společně se podíváme na Vaši finanční situaci a vše, co ji ovlivňuje. Dle toho Vám nabídnu vhodné kroky, kterými se můžete po finančním trhu vydat.

Klientům poskytuji komplexní finanční poradenství, které je založeno na dlouhodobém vztahu. Má znalost finančního trhu zúročí Vaše finance.

Zajistěte si klidné stáří a začněte si na důchod spořit, co nejdříve. Společně dáme dohromady tu nejvýhodnější variantu, která Vám období stáří zpříjemní a vy se nebudete muset odchodu do důchodu bát.

Podílový fond je nástroj kolektivního investování. Jeho základní princip spočívá v tom, že investoři svěřují své prostředky profesionálnímu správci, který je obhospodařuje a dále zhodnocuje.

Drahé kovy se využívají v medicíně, kosmonautice nebo v elektrotechnice. Oproti jiným komoditám tedy mají výhodu v tom, že jejich hodnotu určuje poptávka a nikoliv politika.

Peníze, které leží na normálním bankovním účtu, jsou mrtvé peníze, protože místo aby se úročili, často nám z těchto peněz banka strhává různé poplatky.

Každý chce, aby mu peníze dělaly peníze. Ale investice do nákupů, akcií či jiných komodit s sebou nesou i určitou míru rizika. Proto se můžete vydat formou spoření peněz na spořícím účtě.

Investujte, zabezpečte sebe i svou rodinu

Probereme Vaši finanční situaci a poradím Vám, kam finance investovat a jak se zabezpečit.