Hypoteční poradenství

Vlastní bydlení na dosah

Hypoteční poradenství

Pomůžu Vám udělat ten nejdůležitější krok k vlastnímu bydlení. Díky znalosti trhu jsem schopna Vám zajistit hypoteční úvěr na míru. S ohledem na Vaše příjmy, životní situaci a pořizovanou nemovitost.

V oblasti financování disponuji širokými možnostmi a díky mému garantovi Golem Finance mám na trhu hypoték přehled a přístup k těm nejlepším produktům s nejnižšími splátkami a ostatními parametry úvěru.

Svým klientům mohu nabídnout překlenovací úvěry, řádné úvěry ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, předhypoteční úvěry a další.

Při vyřizování hypotečního úvěru jsem tu pro Vás po celou dobu, ne jen při vyřizování hypotéky, ale také v průběhu jejího čerpání a následného splácení.

Zvolit tu správnou hypotéku a projít správně celým kupním řízením vyžaduje znalosti trhu a celého procesu nákupu. Provedu Vás touto cestou tak, aby pro Vás byla co nejméně klikatá a vedla přímo k vlastnímu bydlení.

Hypotéka a pořízení nemovitosti je velkým krokem, který je třeba dobře rozmyslet a naplánovat.

Pokud chcete koupit dům, stavební pozemek či byt a nemáte dostatek vlastních finančních prostředků. Zařídíme Vám hypoteční úvěr a vyhlédnutá nemovitost může být během několika týdnů Vaše.

Chcete si postavit vlastní dům nebo zakoupenou nemovitost přestavět? Sjednám pro vás hypotéku na výstavbu a pomůžu Vám k vlastnímu vysněnému bydlení.

Aktuální hypoteční úvěr Vám nevyhovuje, máte pocit, že byste mohli dostat lepší podmínky, nebo zkrátka chcete jen porovnat aktuální smluvní podmínky Vašeho hypotečního úvěru s tím, co se na trhu aktuálně nabízí? To určitě není problém, hypotéku můžete refinancovat a převést ke konkurenční bance. Proč se “nepřestěhovat” někam, kde Vám nabízí lepší podmínky…

V případě, že máte možnost zastavit nějaký Váš majetek a chcete si půjčit peníze bez udání důvodu, za co finance utratíte, nebo kam je investujete můžete se na mě také obrátit.

Vlastní bydlení bez starostí

Pomůžu Vám s vyřízením hypotečního úvěru, zařídím Vám ten nejlepší hypoteční produkt na trhu na míru, upozorním Vás, na co si dát pozor.