Mé služby

O mně

Kdo jsem

Do finanční a pojišťovací branže mě zavála vlastní zkušenost. Měla jsem svého pojišťovacího agenta, který se mnou uzavřel smlouvy a dále se o mě nestaral. Neporadil, ani nevyřešil pojistné události. Začala jsem se zajímat sama.

Jsem puntičkář, diplomat a mám ostré lokty. Baví mě čísla a těší mě spokojení klienti, kteří se za mnou rádi vrací. Podstatou mé práce je vědět o svém klientovi všechno, potom mohu kvalitně pracovat na jeho současném i budoucím portfoliu.

Protože mi záleží na kvalitě poskytovaných služeb, otevřela jsem vlastní hypoteční centrum, kam za mnou mohou moji klienti přijít. Zároveň mohou využít také služby mých kolegyň, které posilují můj tým finančních, hypotečních a pojišťovacích agentů.

S čím pomůžu

Obraťte se na mě

Sjednám Vám tu nejvhodnější hypotéku s tím nejlepším úrokem. Zařídím Vám pojištění domu, bytu, kancelářských prostor, automobilu a dalších pro Vás cenných věcí. Provedu Vás světem financí tak, abyste měli veškeré své finance pod kontrolou. Budu Vaši oporou při stavbě finančního zázemí a životní jistoty.

Finanční poradenství

To správné řešení životních potřeb v oblasti Vašich privátních financí. Rozbor finanční situace a návrh řešení odpovídající potřebám.

Hypoteční poradenství

Finanční poradenství v oblasti hypoték, dlouhodobých úvěrů a půjček. Pomoc k získání vlastního bydlení.

Pojišťovnictví

Zajištění veškerých hodnot včetně zdraví a života, které jsou ohrožovány řadou rizik. Eliminace ekonomických negativních důsledků.

Zákazníci říkají

Hypoteční úvěr na míru byl sjednán okamžitě a my jsme se mohli pustit do stavby domu. Děkujeme

Sabina Tlustá

Našla jsem finanční poradkyni, které věřím a její práce si cením. Refinancování hypotéky stabilizovalo naše finanční zázemí.

Kateřina Černostová

Poradím Vám, jakou cestou se vydat.

Cesta půjček, hypoték a pojištění bez kliček a háčků.

Pojďte se mnou

Můj Tým

Kateřina Beránková
Reprezentant & Poradce v oblasti pojištění a investic

Kateřina Beránková

Povedlo se

Co se mi za poslední rok podařilo

0
Počet sjednaných hypoték za poslední rok
0
Objem uzavřených pojistek za poslední rok
0
Objem uzavřených pojistek za poslední rok

Připraveni začít?

Potřebujete poradit v oblasti financí, půjček či zajistit stabilní životní zázemí a připravit se na možná rizika? Jste rodina, partneři, jednotlivec nebo firma a chcete mít své finance pod kontrolou?