Kateřina Černá

Manager
Brief info

Jsem puntičkář, diplomat a mám ostré lokty. Baví mě čísla a těší mě spokojení klienti, kteří se za mnou rádi vrací. Pro své klienty jsem tu zejména proto, aby je nepříjemné životní situace nesrazily na kolena a ty příjemné životní události jim přinesly jen radost.

O mě:

Do finanční branže jsem šla pro svoje vlastnosti puntičkáře, diplomata a pro své ostré lokty …. a to doslova. V minulosti jsem si hrála s čísly v účetnické branži, proto je mi tato práce velmi blízká.

Proč dělám to, co dělám?

Do financí mě to zaválo zejména proto, že jsem kdysi měla pojišťovacího agenta, který se mnou uzavřel smlouvy a dál se o mě nestaral, neporadil ani nevyřešil pojistné události. Tak jsem se začala aktivně zajímat sama. Zjistila jsem, že na světě chodí odborníci, ale vy si je musíte najít.

Jak pracuji?

Podstatou mé práce je vědět o svém klientovi všechno, potom mohu kvalitně pracovat na jeho současném i budoucím portfoliu. Abych mohla svým klientům pomoct ve světě financí a pojišťovnictví, potřebuji o nich nejdříve vědět všechno důležité. Jen díky tomu můžu svým klientům pomáhat řešit důležité životní situace a starat se o jejich smlouvy.

Co mě baví?

Baví mě lidi spojovat, proto, když narazím na kvalitního topenáře, truhláře, zubaře, se kterým mám osobní dobrou zkušenost, doporučím ho svým klientům jako záruku kvality, na oplátku tohle dělají klienti pro mě.
Baví mě rozšiřovat si obzory, ve všem co mě a mojí práci posune dál.
Baví mě výzvy, překonávat hranice a posouvat náš obor dál.

 

Myslím si, že finanční poradce by měl být jako člen rodiny, který vám pomáhá řešit životní situace a servisuje vaše smlouvy. Protože stejně tak jako váš automobil potřebuje pravidelný servis i vaše smlouvy potřebují čas od času doplnit, změnit nebo upravit podle současných potřeb.